Верба Еритрофлексуоза, Salix sepulcralis Erythroflexuosa

грн.
грн.
Верба Матсудана Ерітрофлексуоза - це вид, отриманий в Японії, тому рослина любить велику кількість сонячних променів. Краще її посадити в куточку, де немає вітру, так як саме протяг Верба не переносить. Для того щоб дерево захистити від поривів вітру, можна навколо нього створити певний куточок, де будуть посаджено велику кількість чагарників захищають її. Висаджується Верба Матсуда Ерітрофлексуоза з квітня по жовтень, тому краще якщо її коренева система буде закритою. При відкритій кореневій системій висаджування необхідно проводити навесні. Після того як рослина буде посаджена, в перший рік, їй буде потрібен рясний полив, для того щоб воно могло прижитися в новому грунті. Що стосується обсягу води, то раз в два тижні Верба повинна отримувати від 20 до 50 літрів води.
Форма: Висота даного сорту близько 3 м. Крона густа, овально-куляста. Гілки спірально скручені, жовтуваті. Рослина дуже декоративно без листя, гілки використовуються для сухих букетів. Верба Матсудана Ерітрофлексуоза відрізняється повільними темпами зростання.
Листя: вузьколанцетні, зелені, з нижньої сторони блакитні, восени світло-жовтого забарвлення
Місцезнаходження: Краще ростуть на відкритих місцях.
Грунт: Ідеально вибрати вологий, поживний грунт але вимоги у дерева до грунту середні. Буде рости і на піщаних, болотистих, не надто родючих ґрунтах.
Посадка: Відстань між рослинами в групах 0,6 -2 м. Глибина посадки 40 - 70 см, при цьому слід враховувати швидкість зростання. Пересаджувати краще до трьох-чотирьох років. Дренаж з піску або щебеню шаром 20 - 30 см обов'язковий на важких глинах. Оптимальна кислотність ґрунту рН від 5 до 7,5.
Догляд: В спекотну погоду вологолюбні верби якщо вони не ростуть біля водойм, рекомендується поливати і обприскувати. Молоді рослини в посушливий період вимагають більш частого і рясного поливу. Молоді посадки розпушують навесні на глибину багнета лопати, а потім мульчують шаром торфу (5-7 см). Крона верби дуже густа і має схильність до загущення. Обов'язковим елементом догляду за вербою даного різновиду є щорічна обрізка.
Морозостійкість: Зона 5. З віком їх зимостійкість тільки підвищується.
Використання: Дуже ефектна в одиночних посадках на газоні і біля водойм. Ідеальні для посадок в місцях з надлишковим зволоженням. Підходять для створення живоплоту.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda