Грецький Горіх Ідеал

грн.
грн.
Низькорослий сорт, не вище 4-5 м., Крона досить розлога, тому від інших дерев потрібно відступити не менше 5м, не любить тісноти. Кора сірого кольору, на 2-3-річних пагонах - коричнева, на однорічних - сизо-зелена, з невеликим опушенням.
Тривалість життя: До 40- 50 років.
Коренева система: Потужна і густа, глибоко проникає в грунт. Не рекомендується садити їх поруч з будівлями, алеями - можуть пошкодити в процесі росту.
Листя: Непарноперістие. На вегетативних пагонах розташовані спірально, на плодоносних - в нижній частині втечі недорозвинені, у вигляді лусочок.
Цвітіння: Дрібні квітки білого кольору з зеленуватим відтінком, зібрані в кисть по 9-15 шт. Вітрозапилювані, роздільностатеві. Квітки, можуть потрапляти під весняні заморозки, часто пошкоджуються, але здатність даного сорту до вторинного цвітіння компенсує цей мінус. Вторинне цвітіння починається через 1-2 тижні після першої хвилі і триває все літо. Тому на одному дереві протягом сезону можна спостерігати усі фази одночасно: цвітіння, формування і дозрівання плодів.
Плоди: Великі (в середньому 10 г), овальної форми, з тонкою шкаралупою. Ядро світле, становить 50,1% маси горіха, легко виймається. Дозрівають з вересня по жовтень.
Морозостійкість: Висока, до -35ºС.
Грунти: Здатний рости на кислих або засолених грунтах, але краще росте на дерново-карбонатних суглинках. Заболочені сирі низини йому категорично не підійдуть, не переносить застою води.
Посадка: Посадкова яма копається розміром 60 * 60 см. Якщо грунт не зовсім підходить то розмір збільшуємо до 100 * 100 см. Грунт яку зняли при викопуванні ями, перемішується з торфом і компостом співвідношенні 1: 1: 1. У дно ями встановлюють опору і заливають відро води, саджанець збожеволіє в ямку коли вода вбралася. Коренева шийка повинна знаходиться на 3-5 см вище поверхні грунту, не заглиблювати. Після посадки саджанець фіксують до опори, поливають і мульчують пристовбурні кола (травою, тирсою). При посадці кількох саджанців відстань між ними має бути не менше 5 м.
Полив: Перший полив через 2 тижні після посадки. Поливи повинні бути регулярними, але не надмірним, потрібен ретельний контроль за станом пристовбурного кола.
Обрізка: Потребує формуванні крони. Якщо висадка проводилася навесні, зробити першу обрізку можна відразу. В кінці вересня, після зняття всіх плодів, обрізають зелені верхівки пагонів.
Освітлення: Світлолюбивий
Особливості: Сорт Ідеал передає у спадок свої найважливіші ознаки при насіннєвому розмноженні. До таких ознак належать: скороплідність, плодоношення двічі на рік і кистьовий розташування плодів.
Вам може сподобатись

Умови роботи інтернет-магазину

Детальна інформація про можливі варіанти оплати, доставки і повернення замовлень інтернет-магазину Західний Сад
1
Оплата замовлення
  • Онлайн оплата (LiqPay)
  • Оплата на рахунок
  • Оплата на місці (при самовивозі)
  • Наложений платіж (тільки для плодових саджанців)
2
Доставка
  • Нова пошта (до відділення)
  • Нова пошта (кур'єрська доставка)
  • Самовивіз з розсадника
3
Повернення товару
Обмін та повернення товарів здійснюється згідно закону «Про захист прав споживачів» окрім груп товарів, що перераховані тут
Залишились запитання?
Ви можете отримати консультацію або замовити рослини по телефону, через кошик або через наші соц. мережі
Цей сайт використовує cookies задля забезпечення найкращого досвіду від використання кінцевим відвідувачем. Продовжуючи користування сайтом, Ви погоджуєтесь із використанням наших cookies
Close
Made on
Tilda